Küme Yönetimi Konusunda Yeni Eğitim ve Koçluk Programlarımız
7.8.2017 'de eklendi


Bölgesinde kümelenme projesi yürütmek isteyen odalar, OSB’ler ve yerel yönetimlerin kapasite oluşturması için tasarlanan eğitim ve koçluk programları hizmet portföyümüze eklendi.

Son yıllarda herkesin gündeminde en önlere yerleşen kümelenme, yeterli olmayan bir ekip tarafından uygulandığı taktirde sahayı kirletmekte ve yarardan çok zarar getirmektedir. Bu nedenle bölgesel kalkınma için kümelenme modelini benimseyen yerel otoritelerin öncelikle bu konuda kapasite oluşturmaları gerekmektedir.      

Sürdürülebilir, katılımcı ve değer yaratan kümelerin kurulması için gerekli kapasiteyi oluşturmak amacı ile geliştirdiğimiz 30 saatlik eğitim programı ile kümelenme konusunda Türkiye’nin başarı hikayesi haline gelen Savunma Yan Sanayi Kümesi ile elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz.  Küme yönetimi konusundaki eğitim programımız istenildiği taktirde Savunma Yan Sanayi Kümesinin Koordinatörlüğünü yapan Barış Cihan BAŞER tarafından verilen koçluk hizmeti ile desteklenerek, kümelenme projesinin yazılması veya küme kurulması aşamalarındaki ekibinize destek sağlanmaktadır. Eğitim ve koçluk programlarımız hakkında detaylı bilgi için 312  4343366

İlgili Görseller