Ostim Kümeleniyor
7.8.2017 'de eklendi


01 Temmuz 2008 tarihinden bu yana Ostim OSB ile yapılan sözleşme kapsamında yürüttüğümüz Savunma Yan Sanayi Kümelenme Çalışması başarılı şekilde devam ediyor. 11 Nisan 2009 tarihinde Ostim Teknokent’de düzenlenen tanışma toplantısı ile yaklaşık 10 aydır yürütülen altyapı ve küme kurulması aşamaları tamamlanmış oldu. Haziran ayında yapılacak arama çalıştayının çıktıları doğrultusunda küme geliştirme aşamasının iş planı oluşturularak çalışmalara devam edilecek. Ayrıntılı bilgi için www.ostimkumelenme.org

 Boğaziçi Eğitim ve innoCentric® işbirliği ile hazırlanan Patent, Marka, Tasarım ve İnovasyon Zirvesi 22-23 Mayıs 2009 tarihlerinde İstanbul The Bosphorus Swiss Otel'de gerçekleştirildi. Marka ve Patent konusunda Dünya çapında ün yapmış isimler: Jan Lostroh, Frédéric Caillaud, Christoph Bruhn ve Frank Burkert; Türk İş Hayatının önde gelen firmalarının temsilcileri ile Mayıs ayında ilk defa Istanbul'da biraraya geldiler. Kavramların tüm boyutlarının derinlemesine ele alındığı zirvemizde otuza yakın profesyonel deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Zor zamanları, değişim, yenilenme ve yetenek geliştirme zamanı olarak gören tüm profesyonelleri gelecek zirvelerimize bekliyoruz.

İlgili Görseller